SUČKY   PSI   ŠTENIATKA   ODCHOVY   PRT   O NÁS   LINKY   KONTAKT

MÁME ŠTENIATKO!


FOX MEADOW'S H-VRH nar. 14.07.2018   0 psov / 1 sučka
o. Cuchulann RAF (UK)
X
Destiny & Raf
m. Fox Meadow's DESTINY
< rodokmeň >

Destiny bola nakrytá psom Cuchulann RAF (import Írsko). Raf pochádza od chovateľa pracovných teriérov pána Dessieho Mackina.H-šteniatko

FOTKY ŠTENIATKA
ODCHOV VO FOX MEADOW'S:

  • Benny (April Skies) a Ashley Naše šteniatka sú odchovávané v rodine, dobre socializované, odčervené, zaočkované, čipované, s FCI preukazom o pôvode, kúpnou zmluvou (so zárukou na geneticky podmienené vady) a základnou výbavou pre šteniatko (pet pas, obojok, vodítko, krmivo na prvý týždeň, deka/vet-bed, knižka o výchove, brožúrka o starostlivosti, hračky...). Vyrastajú v prostredí s množstvom rôznych podnetov. Sú čiastočne zvyknuté na vozenie sa autom, za dobrého počasia trávia pár hodín denne vonku na záhrade. O ich dobrú socializáciu sa okrem ľudí a matky starajú aj naše ostatné psy. Šteniatka sú na odber po dosiahnutí veku 9 týždňov. Vítame, keď noví majitelia chodia svojich budúcich domácich miláčikov pred odberom navštevovať.

  • V mojom chove je pre mňa najdôležitejšie zdravie, typická povaha a funkčný exteriér. Rodičia šteniatok sú dôkladne vyberaní a zdravotne testovaní. Vo Fox Meadow's už mám 5 generácií PRT pracovného typu, z pôvodných Anglických línií. Uprednostňujem kvalitu pred kvantitou, vrhy neodchovávam často a žiadna cesta za krycím psom pre mňa nie je príliš dlhá.

  • Pre naše šteniatka si predstavujem milujúcich majiteľov, u ktorých bude psík členom rodiny. Vítam, ak noví majitelia po odbere šteniatka naďalej so mnou komunikujú a rada so psíkom poradím a pomôžem. Naše šteniatka majú u mňa tiež prvý rok zabezpečené trimovanie zdarma.

  • Ak vás zaujíma cena takéhoto šteniatka, odpúčam odkaz "cenník"

  • Fotogaléria - ako vyrastajú naše šteniatka.